Terrasside hooldus

Kirjeldus

Terrassi õlitamine on puitterrasside hooldamise üks olulisemaid aspekte. Paljud võtavad selle ülesande ise ette, mõnikord isegi vahenditega, mis teevad töö raskemaks. Puitterrasside puhul nõuavad hoolikalt valitud puiduliigid erilist hoolt ega talu odavaid õlisid. Parima efekti saavutamiseks on seetõttu mõistlik leida asjatundja, kes teeb õlitamise professionaalsete seadmete ja igale puiduliigile sobivate vahenditega.

Terrasse õlitatakse reeglina üks kuni kaks korda aastas, enne ja pärast hooaega või võib neid õlitada vaid korra aastas. Sobiva varustuse ja õigete vahendite kasutamisel ei ole protseduur üleliia nõudlik.

Tegevused

Kõigepealt on vaja pind põhjalikult puhastada ja võimalusel eemaldada vana õlikiht, kus on palju mustust. Seejärel kaetakse laia pintsli või rulliga ühtlaselt kvaliteetse õliga, mis imendub puitu, kaitstes seda nii. Õlitamise eelised ilmnevad koheselt ja ennekõike muutuvad märgatavaks pika aja jooksul. Nii kaitseme puidu pinda ja tagame pikema eluea, samas saame hooldatud terrassil käia ka paljajalu.

Kokkuvõte

TASUTA HINDAMINE!

Pakume kohapealset konsultatsiooni koos alale tulemisega täiesti tasuta!

Soovid haljastusteenust?

Esimene samm täpse pakkumise tegemiseks on ala hindamine kohapeal. Tuleme ja teeme seda täiesti tasuta!

"Kvaliteetne töö. Siirdmuru sai kiirelt paika ja hekid istutatud nagu naksti. Kõik tehtud professionaalselt ja täpselt. Tulemusega väga rahul." – Renno

"Mulšimine, pinnatäide ja muru hooldus tehtud kiirelt ja korralikult. Suurepärane kvaliteet ja hinna-kvaliteedi suhe. Soovitan!" – Heli