Rullmuru

MURU RAJAMINE

Ilus muru, teerajad ja kaunis taimestik on iga aia ehe! 

Muru rajamine algab aluspinnase ettevalmistamisega. Seejärel tuleb aluspinnale laotada muru rajamiseks sobilik kasvumuld.

Loe teenuse kohta edasi SIIT>>

Pinnase planeerimine

PINNASE PLANEERIMINE

Muru rajamine ja aiakujundus.

Muru rajamine ja aiakujundus algab alati pinnase planeerimisega. Planeerimise ja tasandamise käigus on oluline anda muruplatsi aluspinnasele vajalikud kalded vee suunamiseks ning eemaldada kännud, suured kivid ja muu mittevajalik. .


Loe teenuse kohta edasi 
SIIT>>

siirdmuru_

SIIRDMURU RAJAMINE

Kui Teil on soov saada ilusat muru kiiresti ning ei ole mahti oodata, siis mururullide paigaldusega saate omale ilusa murukatte kõigest paari päevaga. Ka sellise muru puhul algab muru rajamine aluspinnase ettevalmistamisega ning samuti tuleb aluspinnale laotada muru rajamiseks sobilik kasvumuld. 

Loe teenuse kohta edasi SIIT>>

multsipeenar

MULTŠIPEENAR

Multšipeenar koos peenravaibaga tõkestab oluliselt umbrohu kasvu ja hoiab noortele puudele vajalikku niiskustaset. Multšitud peenra rajamine võib tunduda esialgu suur ettevõtmine, kuid kui peenar on juba hoolega loodud, siis päästab see omaniku tüütust rohimiskohustusest pikaks ajaks. 

Loe teenuse kohta edasi SIIT>>

terrassi hooldus

TERRASSIDE HOOLDUS

TERRASSI hooldus ja õlitamine. Hästi hooldatud ja õlitatud terrass püsib kaunis läbi aastate! Seetõttu tuleks terrassi soovitatavalt hooldada igal aastal. Terrassi õlitamine ja hooldamine on väga olulised tegevused, sest hooldamata terrassi hävitab Eesti karm kliima kiiresti. 


Loe teenuse kohta edasi SIIT>>

sambla eemaldus

TÄNAVAKIVIDE PUHASTUS

Kui tänavakivide vahel kasvavad võililled ja umbrohi ning võimust võtab sammal, siis ei näe selline pilt kahjuks kõige kenam välja. Esimeses etapis, kui kivide vahel on natuke mulda ja sodi ning mittevajalikud taimed pole veel juurduda saanud, võib olukorda kontrolli all hoida regulaarselt korraliku tänavapuhastusharjaga pühkides.


Loe teenuse kohta edasi SIIT>>